Referencje

Strona główna » Referencje
Opinie architekt krajobrazu Wrocław
Klient prywatny Wrocław

Polecam współpracę z Panią Joanną. Super kontakt, mimo dużej ilości moich pytań zawsze jest pomocna. Jestem zadowolony z zamówionego projektu.

Opinie architekt krajobrazu Wrocław
Klient prywatny Mysłakowice

Polecam całym sercem! Pani Joanna realizowała projekt ogrodu w naszym domu, wykazała się dużą kreatywnością, elastycznością oraz wysokim profesjonalizmem. Pani Joanna dużą uwagę zwraca na potrzeby indywidualne klienta starając się jednocześnie doradzać optymalne rozwiązania. Jestem bardzo zadowolona. Projekt wyszedł lepszy, niż sobie go mogłam wyśnić! Z wielka przyjemnością i pełnym przekonaniem polecam firmę Sztuka Krajobrazu z przemiłą, rzeczową i pomysłową Panią Joanną na czele. Dziękuję raz jeszcze!

Opinie architekt krajobrazu Wrocław
Klient prywatny Wrocław

Projekt został zrealizowany terminowo i zgodnie z ustalonymi warunkami oraz moimi oczekiwaniami a wykonawca wykazywał się dużym profesjonalizmem i rzetelnością przy realizacji prac. Moim zdaniem Pani Joanna Kowalska jest godnym polecenia partnerem do współpracy.

Opinie architekt krajobrazu Wrocław
Studio architektoniczne Clue Design s.c. we Wrocławiu

Pan Jacek Kuśmierski wykazał się kreatywnością i starannością. Do powierzonych zadań podszedł z pełnym profesjonalizmem, a wyniki jego pracy odznaczają się wysoką jakością. Bardzo dobra współpraca pozwala nam rekomendować Pana Jacka jako sprawdzonego partnera w branży architektury krajobrazu.

Opinie projekt ogrodu Wrocław
Kierownik gospodarczy SP nr 12 im. Marii Skłodowskiej-Curie we Wrocławiu

Jej wiedza merytoryczna i doświadczenie w zakresie małej architektury bardzo dobrze przełożyły się na realizację ww. projektu, w szczególności w doborze roślin, rozwiązań funkcjonalno-przestrzennych, koncepcji zagospodarowania wraz z nasadzeniami, układem ścieżek i kącików edukacyjnych. (…) Panią Joannę Kowalską. rekomenduję  wszystkim którzy cenią sobie profesjonalizm, doświadczenie, wysoką jakość usług i niepowtarzalny design.

Opinie architekt krajobrazu Wrocław
Kierownik Działu Inwestycji Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Dział Inwestycji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach potwierdza, że otrzymał projekt koncepcyjny zagospodarowania terenu przy budynku (…) Wydziału Nauk o Zdrowiu SUM w Katowicach przy Medyków 8b. Potwierdzam również, iż wymienione materiały zostały użyte do opracowania postepowania przetargowego na wykonawstwo robót.

Opinie architekt krajobrazu Wrocław
Dyrektor firmy ARLAN Architekci Krajobrazu w Toruniu

Z powierzonych zadań Pan Jacek Kuśmierski wywiązał się terminowo, profesjonalnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Naszą współpracę określamy jako satysfakcjonującą i zamierzamy ją w przyszłości kontynuować. Rekomendujemy Pana Jacka jako rzetelnego architekta krajobrazu.

Opinie projekt ogrodu Wrocław
Właściciel firmy Wytwórnia tlenu

Pan Jacek wykonywał swoje obowiązki sumiennie i z pełnym zaangażowaniem. Kontakt przebiegał sprawnie. Naszą współpracę oceniam na bardzo dobrą. Wytwórnia tlenu rekomenduje Pana Jacka jako solidnego i godnego zaufania pracownika w branży ogrodniczej.

Opinie architekt krajobrazu Wrocław
Właściciel firmy MWS

Pani Joanna profesjonalnie wywiązała się z powierzonych zadań, wykazując się kreatywnością, starannością. Firma MWS – Marta Weber-Siwirska rekomenduje Panią Joannę Kowalską jako kompetentnego i rzetelnego architekta krajobrazu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
+48 532 529 126 biuro@sztukakraj.pl
Zobacz odpowiedzi na najczęstsze pytania:
FAQ / Pomoc